Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Kedves 6. és 8. Osztályos Tanulók, Kedves Szülők!

Az iskolánk jövőre is szeretettel várja azokat a diákokat, akik egy gimnáziumban szeretnének tanulni. A környéken számos helyet lehet megjelölni, de a jó választáshoz a lehető legtöbb információt kell beszerezni az adott intézményről.

Biztos vagyok abban, hogy azok, akik hozzánk beiratkoznak, megtalálják azt, amit keresnek. Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint az, hogy a tanáraink fele ebben az iskolában érettségizett, és majdnem mindenki a saját gyermekét, gyermekeit is ebbe az iskolába íratta be, akik közül sokan már túl vannak az egyetemi tanulmányaikon is, és dolgoznak.

Sajnos a mostani helyzet eléggé korlátok közé szorította a közvetlen tapasztalási lehetőségeket, hiszen sem tájékoztatót, sem nyílt napot nem tudtunk illetve nem tudunk szervezni.

Azonban így is mindent megteszünk a tájékoztatás érdekében. Kérjük, folyamatosan figyeljék a gimnázium honlapját, azon belül pedig a felső menü sorban a beiskolázás pontot, illetve az iskola Facebook oldalát ahol a lehető legtöbb információt osztjuk meg önökkel. Ha további kérdésük van, nyugodtan lehet keresni minket emailben, telefonon vagy akár a Messenger alkalmazásban, és örömmel válaszolunk minden megkeresésre.

Reméljük, hogy a felvételi vizsgán személyesen is tudunk találkozni, és kívánom, hogy 2021. szeptemberében már Szalézis diákként vagy a szüleikként üdvözölhetjük Önöket.

Balla Árpád 

igazgató

Balla Árpád On november - 20 - 2020

Categories

Gimi, Hírek

Tags

Related Posts

 • No related posts found

Comments are closed.

 • Digitális Napló (E-kréta)
 • Menzarendelés
 • LanguageCert
 • Gimnáziumi fórum
 • Facebook
 • Youtube
 • RSS

Alkalmazások

 • Menüválasztás!!!
 • Gimnáziumi fórum
 • Digitális napló.
 • Angol nyelvvizsga vizsgahely
 • Jelentkezés fogadóórára
 • Menő menza a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban:
  Kattintson a képre ! Menő menza a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban

beiskolazas_cim

Megkezdődik a köz

Kedves 6. és 8. Osztályos Tanulók, Kedves Szülők! Az iskolánk jövőre ...

szalezi_hirek

A jövő héttől a

Kedves Szülők és Diákok! A jövő héttől visszavonásig a 7. A, ...

szalezi_hirek

Figyelem! Szóbeli

Kérek minden érettségizőt, hogy figyelmesen olvassa el a tájékoztatót, és ...

szalezi_hirek

A jövő héten még

Kedves Szülők és Diákok! A jövő héten még a teljes iskolának ...