Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Sportversenyek eredményei a 2005/2006-os tanévben

 

 

Városi versenyek

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve

Felkészítő tanár

Gyorskorcsolya 500 m

I.

Karancsi Zita  
 

I.

Iski Gergely  
 

II.

Müller Dávid  
 

III.

Boza Ádám  
 

III.

Soltész Tamás  
 

III.

Bakos Antónia  
Gyorskorcsolya 400 m

II.

Boza Ádám  
 

III.

Müller Dávid  
Gyorskorcsolya 800 m

I.

Iski Gergely  
 

I.

Karancsi Zita  
 

III.

Somogyi Imre  
Gyorskorcsolya fiú váltó V.-VI. kcs.

II.

Iski Gergely  
 

II.

Müller Dávid  
 

II.

Boza Ádám  
 

II.

Soltész Tamás  

 

Megyei versenyek

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve Felkészítő tanár
Ritmikus Gimnasztika Regionális Diákolimpia V/A. kcs.

I.

Huszti Diána Seresné Trója Éva
 

I.

Rácz Nikolett  
 

I.

Kosztyó Vivien  
 

I.

Banka Zsófia  
                                         VI/A. kcs.

I.

Kostyánszki Judit  
 

I.

Inczédi Andrea  
 

I.

Palágyi Pálma  
 

I.

Körtvély Andrea  
                                           VI/B. kcs.

I.

Fekete Réka  
 

I.

Szabon Judit  
 

I.

Győrfi Katalin  
 

I.

Kiss Renáta  
                                            V/B. kcs.

II.

Banka Georgina  
 

II.

Oleszka Katinka  
 

II.

Taskó Zsófia  
 

II.

Springer Fruzsina  
 

II.

Kiss Anett  
 

II.

Szabon Veronika  
 

II.

Filkóházi Orsolya  
Megyei Sakk Diákolimpia VI. kcs.

I.

Váradi Alexandra  
Megyei Sakk Diákolimpia V. kcs.

II.

Menszátor-Hérész Lilla  
Atlétika Ügyességi (Diszkoszvetés)

II.

Kovács Zsolt Móth Éva
 

II.

Iski Gergely  
 

II.

Mertus Nándor  
 

II.

Vodila Viktor  
Atlétika Ügyességi (Súlylökés)

II.

Kovács Zsolt  
 

II.

Iski Gergely  
 

II.

Mertus Nándor  
 

II.

Vodila Viktor  
Úszás Megyei Döntő “B” kategória

II.

Király Mariann Móth Éva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.

Törőcsik Ágnes
 

II.

Kiss Eszter
 

II.

Demeter Katalin
Úszás Megyei Döntő “A” kategória

III.

Pergő Patrik
 

III.

Dienes Ákos
 

III.

Nagy-Győr László
 

III.

Brassó Roland
 

III.

Molnár Gergely
 

III.

Panyiczki Ádám
Amatőr Kézilabda Megyei Döntő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

III.

Urbán Dalma Kovács László

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Menszátor-Héresz Lilla
  Tóth K.
  Miglécz Enikő
  Szegő Boglárka
  Viszlai Aida
  Kiss Enikő
  Czakó Kornélia
  Szabó Orsolya
  Kacsirek Emese
  Pogány Orsolya
  Kiss Döníz
  Sáfrányos Ágnes
  Virág Éva Evelin
Röplabda V. kcs. Fiú

 

 

 

 

 

 

 

II.

Barócsi Ákos Pásztor Péter

 

 

 

 

 

 

 

  Fehér Tamás
  Gulyás Ádám
  Kiss Péter
  Kovács Sándor
  Lehóczky Bence
  Lehóczky Gergő
  Tar Balázs

Röplabda VI. kcs fiú

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

II.

Lehóczky Gergő Pásztor Péter
  Kovács Sándor  
  Barócsi Ákos  
  Tar Balázs  
  Gulyás Ádám  
  Lehóczky Bence  
  Fehér Tamás  
  Józsa Gábor  
  Újházi László  
  Kiss Péter  
  Molnár Balázs  
  Murák Tibor  
  Dojcsák Ádám  
  Vodila Viktor  
Röplabda-Amatőr V.-VI. kcs. Leány

 

 

 

 

 

 

 

II.

Bányi Judit Pásztor Péter

 

 

 

 

 

 

 

  Karancsi Zita
  Kiss Beáta
  Lukács Dalma
  Nagypál Brigitta
  Négyessy Brigitta
  Ópris Tamara
  Sebestyén Márta

 

Országos versenyek

 

A verseny megnevezése

Helyezés

A tanuló neve

Felkészítő tanár

Gyorskorcsolya Országos Döntő 800 m

III.

Karancsi Zita  
Gyorskorcsolya Országos Döntő 500 m

IV.

Karancsi Zita  
Gyorskorcsolya Országos Döntő 800 m

VI.

Iski Gergely  
Gyorskorcsolya Országos Döntő 500 m

III.

Iski Gergely  
Fekvenyomó Diákolimpia Országos Elődöntő

 

 

 

 

 

 

I.

Kondor Gergő  

 

Móth Éva

 

 

 

 

 

 

I.

Csontos Péter

II.

Kővári Máté

II.

Kovács Zsolt

II.

Kiss Gergely

II.

Turi Márk

V.

Kondor Olivér
Fekvenyomó Diákolimpia Országos

I.

Csontos Péter Móth Éva
 

IV.

Kiss Gergely  
 

V.

Kővári Máté  
Amatőr Kézilabda Megyei Döntő

IV.

Hajdú Máté Kovács László
 

Pintér Dávid  
 

Szabó István  
 

Szilágyi Szabolcs  
 

Tóth Gergő  
 

Rigó Péter  
 

Kovács Károly  
 

Giba Nándor  
 

Dienes Ákos  
 

Nagy-Győr László  
 

Mertus Nándor  
 

Molnár Gergely  
Országos Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia V/A. kcs.

I.

Huszti Diána Seresné Trója Éva
    Rácz Nikolett  
    Kosztyó Vivien  
    Banka Zsófia  
Országos Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia VI/A. kcs.

I.

Kostyánszki Judit Seresné Trója Éva
    Inczédi Andrea  
    Palágyi Pálma  
    Körtvély Andrea  
Országos Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia VI/B.

IV.

Fekete Réka Seresné Trója Éva
    Szabon Judit  
    Győrfi Katalin  
    Kiss Beáta  
admin On október - 19 - 2005

Categories

2005-2006

Tags

Related Posts

  • No related posts found

Comments are closed.

  • Digitális Napló (E-kréta)
  • Menzarendelés
  • LanguageCert
  • Gimnáziumi fórum
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Gimnáziumi fórum
  • Digitális napló.
  • Angol nyelvvizsga vizsgahely
  • Jelentkezés fogadóórára
  • Menő menza a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban:
    Kattintson a képre ! Menő menza a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban

IMG_20200317_122810

Informatika-bármely

A részletekért kattintson a "read full post" gombra!

IMG_20200317_122810

Nyári ügyfélfogad

  Nyári ügyfélfogadás rendje: 2020. július 6. és 2020. augusztus 20. között az ...

Valamikor ő is túlesett a felvételin - a képen már érettségizik, ma már diplomás

Előrehozott éretts

Tájékoztatás az előrehozott érettségikkel kapcsolatban 2019 decemberében több ponton is módosították ...

szalezi_felirat

Bizonyítványosztá

Mivel mind a mai napig a korlátozásokat nem oldották fel, ...