Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Gimnáziumunk eredményei

A sportversenyek eredményei a 2008 -2009-es tanévben

Országos eredmények

Verseny neve Helyezés Név Felkészítõ
Röplabda Országos Döntõ 8 Csegény Roland Pásztor Péter
Csorba Richárd
Dobos Zoltán
Vanczák Róbert
Pál Levente
Pocsay Renátó
Terdik Olivér
Sándor Dávid
Lehóczky Gergõ
Bostele Márk
Úszás Országos Döntõ 3 Imre Ildikó Móth Éva
Viszlai Aida
Orosz Dorina
Polonkai Eszter
Sí Diákolimpia Országos Döntõ 3 Vanczák Róbert
Amatõr Kézilabda Országos Döntõ VI. kcs 2 Viszlai Aida Kovács László
Matuscsák Nikoletta
Barna Beatrix
Prága Emese
Gruik Bettina
Kõhalmi Boglárka
Veres Vivien
Hajdú Zsófia
Szûcs Kornélia
Hegyi Dorina
Kulcsár Bianka
Tanyi Ramóna
Amatõr Kézilabda Országos Döntõ VI. kcs 1 Dobó Dániel Kovács László
Hajdú Máté
Nagy-Gyõr Péter
Tondora Alfonz
Tóth Álmos
Székely Bence
Kovács Ádám
Gyenes Szabolcs
Gencsi Dávid
Váradi Ádám
Garam Martin
Bessenyei Dávid
Sakk Országos Döntõ 11 Magyar Dávid
Sike Tamás
Kócsi Bence
Rákos Ádám
Sándor Ákos
Röplabda Országos Elõdöntõ VI. kcs leány 3 Baráth Tünde Pásztor Péter
Benedek Ivett
Baglyos Vivien
Dékány Eszter
Rostás Réka
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Czimmer Betti
Hevesi Vivien
Kovács Laura
Poráczki Zsófia
Kulcsár Bianka
Varga Evelin
Kapott Rita
Röplabda Országos Elõdöntõ  V. kcs leány 2 Baráth Tünde Pásztor Péter
Benedek Ivett
Baglyos Vivien
Dékány Eszter
Rostás Réka
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Czimmer Betti
Hevesi Vivien
Kovács Laura
Poráczki Zsófia
Amatõr Röplabda Országos Döntõ fiú 12 Csegény Roland Pásztor Péter
Csorba Richárd
Dobos Zoltán
Nagy-Gyõr Péter
Pál Levente
Pocsay Renátó
Bostele Márk
Terdik Olivér
Sakk Országos Döntõ 4 Rákos Ádám
Mountain Bike Országos Döntõ 1 Brogli Réka
RG Országos Döntõ 6/B 8 Huszti Diána SeresnéTrója Éva
Kosztyó Vivien
Oleszka Katinka
Seres Zsuzsanna
RG Országos Döntõ 5/B 2 Rostás Anna Seresné Trója Éva
Kovács Zsófia
Hartyán zsófia
Ládi Edit
Szesze Kitti
RG Regionális Döntõ 6/B 2 Huszti Diána SeresnéTrója Éva
Kosztyó Vivien
Oleszka Katinka
Seres Zsuzsanna
RG Regionális Döntõ 5/B 2 Rostás Anna Seresné Trója Éva
Kovács Zsófia
Hartyán zsófia
Ládi Edit
Szesze Kitti
RG Regionális Döntõ 5/B 3 Tanyi Fanni Seresné Trója Éva
Magyar Andrea
Gruik Bettina
Dankó Krisztina

Megyei versenyek eredményei

Verseny neve helyezés név felkészítõ
Diákolimpia megyei döntõ 6 Tóth Álmos Dávid Móth Éva
3 Imre Ildikó
7 Polonkai Eszter
4 Rákos Ádám
3 Batki Bence
2 Viszlai Aida
3 Polonkai Eszter
2 Vanczák Róbert
6 Tóth Álmos Dávid
1 Imre Ildikó
3 Viszlai Aida
1 4X50m gyorsváltó
4 4X50m gyorsváltó
2 6X 50m gyorsváltó
4 Nagy Tamás
7 Nagy Tamás
Amatõr Röplabda Megyei Döntõ fiú 1 Csegény Roland Pásztor Péter
Csorba Richárd
Dobos Zoltán
Nagy-Gyõr Péter
Pál Levente
Pocsay Renátó
Bostele Márk
Terdik Olivér
Sakk Megyei Döntõ 1 Magyar Dávid
Sike Tamás
Kócsi Bence
Rákos Ádám
Sándor Ákos
Sakk Egyéni Megyei Döntõ 1 Rákos Ádám
5 Kócsi Bence
6 Magyar Dávid
6 Sike Tamás
Röplabda Megyei Döntõ V.kcs leány 1 Baráth Tünde Pásztor Péter
Benedek Ivett
Baglyos Vivien
Dékány Eszter
Rostás Réka
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Czimmer Betti
Hevesi Vivien
Kovács Laura
Poráczki Zsófia
Röplabda Megyei Döntõ VI.kcs leány 2 Baráth Tünde Pásztor Péter
Benedek Ivett
Baglyos Vivien
Dékány Eszter
Rostás Réka
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Czimmer Betti
Hevesi Vivien
Kovács Laura
Poráczki Zsófia
Kulcsár Bianka
Varga Evelin
Kapott Rita
Röplabda Megyei DöntõV. kcs fiú 2 Sándor Dávid Pásztor Péter
Pocsay Renátó
Angyal András
Lukács Bence
Toldi Tóth Bence
Nagy Dávid
Röplabda Megyei Döntõ VI.kcs 2 Csegény Roland Pásztor Péter
Csorba Richárd
Dobos Zoltán
Vanczák Róbert
Pál Levente
Pocsay Renátó
Terdik Olivér
Sándor Dávid
Lehóczky Gergõ
Bostele Márk
Amatõr Kézilabda Megyei Döntõ VI. kcs 1 Viszlai Aida Kovács László
Matuscsák Nikoletta
Barna Beatrix
Prága Emese
Gruik Bettina
Kõhalmi Boglárka
Veres Vivien
Hajdú Zsófia
Szûcs Kornélia
Hegyi Dorina
Kulcsár Bianka
Tanyi Ramóna
Amatõr Kézilabda Megyei Döntõ VI. kcs 1 Dobó Dániel Kovács László
Hajdú Máté
Nagy-Gyõr Péter
Tondora Alfonz
Tóth Álmos
Székely Bence
Kovács Ádám
Gyenes Szabolcs
Gencsi Dávid
Váradi Ádám
Garam Martin
Bessenyei Dávid
Megyei Torna Diákolimpia Döntõ 5 Huszti Diána Seresné Trója Éva
Szabó Nikolett
Dankó Krisztina
Tanyi Fanni
Szathmáry Franciska
Szesze Kitti
RG Megyei Döntõ 6/B 1 Huszti Diána SeresnéTrója Éva
Kosztyó Vivien
Oleszka Katinka
Seres Zsuzsanna
RG Megyei Döntõ 6/B 3 Haraszti Anna SeresnéTrója Éva
Ládi Eszter
Szabó Nikolett
Pelyák Petra
RG Megyei Döntõ 5/B 2 Rostás Anna Seresné Trója Éva
Kovács Zsófia
Hartyán zsófia
Ládi Edit
Szesze Kitti
RG Megyei Döntõ 5/B 3 Tanyi Fanni Seresné Trója Éva
Magyar Andrea
Gruik Bettina
Dankó Krisztina
Atlétika Megyei Döntõ 1 Baglyos Vivien magasugrás
1 Baglyos Vivien távolugrás
1 Baglyos Vivien 100m gátfutás
4 Polonkai Eszter 1500m futás

Városi versenyek eredményei

Verseny neve helyezés név felkészítõ
Városi Úszóverseny 1 Gencsi Dávid (gyors) Móth Éva
2 Nagy Tamás
3 Tóth Álmos
4 Pósa Roland
6 Nagy-gyõr Péter
2 Ferenczi Norbert (mell)
5 Rákos Ádám
1 Nagy Tamás (Hát)
2 Vanczák Róbert
3 Tóth Álmos
5 Nagy-gyõr Péter
1 4X50m gyorsváltó A
2 4X50m gyorsváltó B
1 Imre Ildikó (gyors)
2 Polonkai Eszter
3 Orosz Dorina
4 Brogli Réka
1 Viszlai Aida (mell)
2 Polonkai Eszter
3 Brogli Réka
1 Imre Ildikó (hát)
2 Viszlai Aida
1 4X50 gyorsváltó
Röplabda (Leány) 1 Cserháti Zsófia Pásztor Péter
Baglyos Vivien
Balázs Bernadett
Szomolya Bernadett
Dékány Eszter
Rostás Réka
Nánnásy Nikolett
Röplabda (fiú) 2 Csegény Roland Pásztor Péter
Csorba Richárd
Dobos Zoltán
Vanczák Róbert
Pál Levente
Pocsay Renátó
Terdik Olivér
Sándor Dávid
Lehóczky Gergõ
Bostele Márk
Kézilabda (fiú) 2 Pásztor Benjámin Kovács László
Minár Bence
Saláta Domonkos
Lipusz Viktor
Balogh Ákos
Varga Zsolt
Kovács Ádám
Gyenes Szabolcs
Gencsi Dávid
Garam Martin
Bessenyei Dávid
Kézilabda (leány) 1 Viszlai Aida Kovács László
Matuscsák Nikoletta
Barna Beatrix
Prága Emese
Gruik Bettina
Kõhalmi Boglárka
Veres Vivien
Hajdú Zsófia
Szûcs Kornélia
Hegyi Dorina
Kulcsár Bianka
Tanyi Ramóna
Kézilabda (fiú) IV. kcs. 2 Szakács Richárd Kovács László
Tóth Bálint
Herczeg Gergõ
Saláta Domonkos
Veres Máté
Kocsis Máté
Orosz Tamás
Kiss-Márton Bence
Sakk Városi Verseny 1 Rákos Ádám
Gyorskorcsolya Város Verseny 2 Szobonya Réka rövidtáv
2 Szobonya Réka hosszútáv
1 Bessenyei Dávid Rövidtáv
3 Csordás Ádám Rövidtáv
1 Bessenyei Dávid hosszútáv
2 Csordás Ádám hosszútáv
Grundfoci Városi Döntõ 3 Nagy Alex
Pásztor Benjámin
  • Digitális Napló (E-kréta)
  • Menzarendelés
  • GroupWise
  • Étlap
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
  • Digitális napló.
  • Levelező rendszer.
Nyilt_nap_kiemelt

NYÍLT NAP A SZALÉZ

Kedves Diákok és Szülők!  Gimnáziumunk 2017. október 18-án, szerdán 8:00 órától ...

Kerekpartura_2017_kiemelt

Élménybeszámoló

Iskolánk minden évben megrendezi az iskolai a Tisza-tó körüli bicikli ...

22331047_1920531131296457_675471699_n

Megismerni az ismere

2017. október 13-án 16.00-kor Schág Éva, a Ságvári Endre Gimnázium ...

Felv_elo_valt_kiemelt

Időpontváltozás !

  Tájékoztatjuk az érdeklődő általános iskolásokat, hogy a felvételi előkészítők kezdési ...

Majercsik_kiemelt

Festői tájak a Gim

2017. szeptember 26-án Majercsik János és Majercsikné Bierbaum Anna kiállítását ...