Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Teacher’s name Photo taught subjects / posts E-mail
Petróczi Gábor principal
titular collage docent
Direktor@sagim.hu WEB
Kovács László vice principal responsible for organisation Kovacs@sagim.hu
Anrásfalvy János SDB
vice principal responsible for education Janosatya@sagim.hu
Máthéné Kacsinkó Katalin vice principal responsible for training Mathene@sagim.hu 
Sáfrányos Józsefné   IT specialist, economist, vice principal responsible for economy  Stunde@sagim.hu
Almási Gáborné Fóris Judit English Foris@sagim.hu
Balla Árpád English
“Teacher of the Year” in 2002
Balla@sagim.hu
WEB
Balogh Edina Hungarian Language and Literature, French Balogh@sagim.hu
Bankovics Kornélia   German Bankovics@sagim.hu
Bárdos Dorkó Ágnes   History, Engish, Russian Bardos@sagim.hu
Béresné Madai Krisztina Biology, Chemistry Madai@sagim.hu
Bodnár László Russian, Hungarian Language and Literature, Educational IT specialist Bodnar@sagim.hu
Bolacsek László History, Geography Bolacsek@sagim.hu
Boros Géza Music, Singer Boros@sagim.hu
Bózsvári József History, French, Russian,

advisor, consultant  

Bozsvari@sagim.hu
Budai Tímea Maths, Physics Budai@sagim.hu
Bukodiné Sólyom Ilona Arts, Media Bukodi@sagim.hu
Czakó Lajos teacher of engineering, IT Czlajos@sagim.hu
Farkas Barbara  

Hungarian Language and Literature  Fbarbara@sagim.hu

Földvári Andrea
  English Foldvari@sagim.hu
foldvarian@gmail.com
Görcsösné Demjén Katalin   Biology, Geography Gorcsosne@sagim.hu
Gyarmati Attila Maths, English, IT Gyarmati@sagim.hu
Halász Mónika English Halaszm@sagim.hu
Harasztosi Viola Hungarian Language and Literature, Typing,
advisor
H_viola@sagim.hu
Havas Péter History, German Havas@sagim.hu
Kaibásné Kofler Éva Hungarian Language and Literature, English Koflerev@sagim.hu
Káposztáné Balogh Ágnes   Chemistry, Physics, IT  Kaposztane@sagim.hu
Kiss István History
“Teacher of the Year” in 2007 and in 2011
Kisspist@sagim.hu
Kovácsné Bordás Enikő English, Russian 

“Teacher of the Year” in 2010

Bordas@sagim.hu
Lengyel Rózsa Maths, Physics
Cross of Distinction of the Republic of Hungary
Lengyel@sagim.hu
Mezőkeresztesi Beatrix German
“Teacher of the Year” in 2006 and in 2009
Mezoke@sagim.hu
Móth Éva PE,  Adapted Physical Education Moth@sagim.hu
Pásztor Péter PE, Russian Pasztor@sagim.hu
Petrócziné Marsi Irén   Maths, Physics Marsi@sagim.hu
Piaszkóné Szokircsák Ágnes Maths, Chemistry,

“Teacher of the Year” in 2005

Piaszko@sagim.hu
Polonkainé Baksy Katalin History, Russian, Latin Baksy@sagim.hu
Schmiedné Rácz Tünde German, Russian, History Schmied@sagim.hu
Schottnerné Szabó Lívia English, Hungarian Grammar and Literature
“Teacher of the Year” in 2003
S_livia@sagim.hu
Seresné Trója Éva PE, Geography Seresne@sagim.hu
Szabóné Gonda Zsuzsanna Hungarian Grammar and Literature, German Szabone@sagim.hu
Szilágyi Anikó Maths, Geography, IT, Descriptive Geometry  Szilagyi@sagim.hu
Tamási Tímea English Tamasi_timea@sagim.hu
Tokárné Bányai Marianna Maths, Physics, IT Banyai@sagim.hu
Vassné Szokircsák Diána Hungarian Language and Literature“Teacher of the Year” in 2008 Szokir@sagim.hu
Vitális Gábor Ethics

 

  • Digitális Napló (E-kréta)
  • Menzarendelés
  • GroupWise
  • Étlap
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
  • Digitális napló.
  • Levelező rendszer.
Nyilt_nap_kiemelt

NYÍLT NAP A SZALÉZ

Kedves Diákok és Szülők!  Gimnáziumunk 2017. október 18-án, szerdán 8:00 órától ...

Kerekpartura_2017_kiemelt

Élménybeszámoló

Iskolánk minden évben megrendezi az iskolai a Tisza-tó körüli bicikli ...

22331047_1920531131296457_675471699_n

Megismerni az ismere

2017. október 13-án 16.00-kor Schág Éva, a Ságvári Endre Gimnázium ...

Felv_elo_valt_kiemelt

Időpontváltozás !

  Tájékoztatjuk az érdeklődő általános iskolásokat, hogy a felvételi előkészítők kezdési ...

Majercsik_kiemelt

Festői tájak a Gim

2017. szeptember 26-án Majercsik János és Majercsikné Bierbaum Anna kiállítását ...