Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Gimnáziumunk eredményei

A sportversenyek eredményei a 2007 -2008-as tanévben

Országos és nemzetközi eredmények Hely A tanuló neve Osztály Felkészítõ tanár
Kézilabda –Amatõr Diákolimpia Országos Döntõ

2.

Czakó Renáta 11.E Kovács László
 

Szabó Orsolya 11.E  
 

Viszlai Aida 11.A  
 

Szegõ Boglárka 11.C  
 

Matuscsák Nikolett 9.A  
 

Barna Beatrix 8.E  
 

Tóth Krisztina 11.C  
 

Sáfrányos Ágnes 12.E  
 

Kiss Eszter 12.C  
 

Vass Lilla 12.C  
 

Kulcsár Bianka 9.A  
 

Prága Emese 9.A  
 

Szûcs Kornélia 9.C  
Röplabda VI. kcs. Fiú Országos Elõdöntõ

1.

Gulyás Ádám 12.C Pásztor Péter
 

Kovács Sándor 12.B  
 

Barócsi Ákos 12.B  
 

Tarr Balázs 12.B  
 

Sándor Dávid 9.B  
 

Vanczák Róbert 9.E  
 

Lehóczki Gergõ 11.A  
 

     
Röplabda Diákolimpia Országos Döntõ

4.

Gulyás Ádám 12.C Pásztor Péter
 

Kovács Sándor 12.B  
 

Barócsi Ákos 12.B  
 

Tarr Balázs 12.B  
 

Sándor Dávid 9.B  
 

Vanczák Róbert 9.E  
 

Lehóczki Gergõ 11.A  
 

     
Ûszás Diákolimpia Országos Döntõ

9.

Pénzes Tamás 12.E Móth Éva
 

9.

Vanczák Róbert 9.E  
Ritmikus Gimnasztika Országos Diákolimpia V.kcs      6.

 

Kovács Zsófia 8.E  
 

Ládi Edit 8.E  
 

Seres Zsuzsanna 7.E  
 

Szabó Nikolett 10.C  
 

Ládi Eszter 10.A  
Ritmikus Gimnasztika Országos Diákolimpia VI. kcs.

5.

Huszti Diána 10.E  
 

Rácz Nikolett 12.A  
 

Oleszka Katinka 9.E  
 

Kosztyó Vivien 9.E  
Országos Gyorskorcsolya (váltó) Tatabánya

3.

Boza Ádám

Besenyei Dávid

12.A

9.C

 
 

8.

Besenyei Dávid 9.C hosszútáv
 

13.

Besenyei Dávid 9.C rövidtáv
 

     
Sakk Diákolimpia Országos Döntõ

11.

13.

Menszátor Héresz Lilla

Rákos Ádám

11.C

 

8.E

 
 

     
Atlétika IV.kcs Országos Döntõ

3.

7.

Baglyos Vivien

Baglyos Vivien

7.E

7.E

magasugrás

távolugrás

Strandröplabda Országos Döntõ

7.

Baglyos Vivien

Prága Emese

Takács Anna

Nánássy Nikolett

Balázs Bernadett

Fiszter Zsuzsanna

Kiss Krisztina

7.E

9.A

9.E

9.A

10.E

9.E

10.E

 
 

     
Megyei Eredmények Hely A tanuló neve Osztály Felkészítõ tanár
Kézilabda Amatõr Megyei Döntõ

1.

Czakó Renáta
11.E
Kovács László
 

Szabó Orsolya 11.E  
 

Viszlai Aida 11.A  
 

Szegõ Boglárka 11.C  
 

Matuscsák Nikolett 9.A  
 

Barna Beatrix 8.E  
 

Tóth Krisztina 11.C  
 

Sáfrányos Ágnes 12.E  
 

Kiss Eszter 12.C  
 

Vass Lilla 12.C  
 

Kulcsár Bianka 9.A  
 

Prága Emese 9.C  
 

Szûcs Kornélia 9.C  
 

     
Atlétika Megyei Döntõ(távolugrás)

1.

Baglyos Vivien 7.E  
Atlétika Megyei Döntõ (magasugrás)

1.

Baglyos Vivien 7.E  
Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság Megyei Döntõ (távolugrás

13.

Besenyei Dávid 9.C Móth Éva
 

Sólyomvári Bence 10.B  
 

Kócsi Bence 9.B  
 

Kovács Ákos 9.B  
 

Varga Tamás 9.C  
Súlylökés

15.

Kolozsi Gergely 9.B  
 

Dobos Zoltán 10.B  
 

Batki Bece 9.C  
 

Garam Martin 9.C  
 

Bukovinszki Gergely 9.B  
4X1500

8.

Besenyei Dávid 9.C  
 

Tóth Álmos 10.E  
 

Domby Ádám 9.A  
 

Tondora Péter 12.A  
Kézilabda VI. kcs.fiú

5.

Besenyei Dávid 9.C Kovács László
 

BAtki Bence 9.C  
 

Dobó Dániel 10.A  
 

Váradi Ádám 10.B  
 

Garam Martin 9.C  
 

Tondora Alfonz 10.A  
 

Hajdú Máté 11.A  
 

Nagy-Gyõr Péter 10.B  
 

Székely Bence 10.B  
 

Tóth Álmos Dávid 10.E  
 

     
Úszás Megyei Döntõ, mellúszás

3.

Polonkai Eszter 8.E Móth Éva
Gyorsúszás

6.

Polonkai Eszter 8.E  
Pillangóúszás

2.

Gencsi Dávid 8.E  
Hátúszás

2.

Gencsi Dávid 8.E  
Mellúszás

1.

Pénzes Tamás 12.E  
Hátúszás

1.

Vanczák Róbert 9.E  
Gyorsúszás

2.

Imre Ildikó 10.B  
Hátúszás

2.

Imre Ildikó 10.B  
Mellúszás

3.

Viszlai Aida 11.A  
Pillangóúszás

5.

Viszlai Aida 11.A  
Mellúszás

6.

Batki Bence 9.C  
Hátúszás

4.

Tóth Álmos Dávid 10.E  
Gyorsúszás

5-.

Tóth Álmos Dávid 10.E  
4X50 Gyorsváltó

2.

Polonkai Eszter 8.E  
 

Oravecz Zsófia 7.E  
 

Németh Janka 7.E  
 

Prága Emese 9.A  
6X50 Gyorsváltó

2.

Gencsi Dávid 8.E  
 

Balla Árpád 8.E  
 

Balla Máté 9.E  
 

Fóris Milán 10.B  
 

Rákos Ádám 11.A  
 

Vasas Dávid 9.E  
6X50 Gyorsváltó

2.

Imre Ildikó 8.E  
 

Viszlai Aida 11.A  
 

Váradi Gréta 9.E  
 

Orosz Dorina 8.E  
 

Kisspál Eszter 10.E  
 

Törõcsik Ágnes 12.C  
6X50 Gyorsváltó

4.

Ferenczi Norbert 9.A  
 

Kócsi Dániel 12.E  
 

Makovics Ádám 9.B  
 

Nagy-Gyõr Péter 10.B  
 

Pósa Roland 10.C  
 

Tondora Péter 12.A  
 

     
Sakk Diákolimpia Megyei Döntõ

1.

Menszátor-Héresz Lilla 11.C  
 

1.

Rákos Ádám 8.E  
 

5.

Kócsi Bernce 9.B  
 

6.

Sándor Ákos 10.B  
 

     
Röplabda Megyei Döntõ IV. kcs Leány

3.

Seres Zsuzsanna

Baglyos Vivien

Baráth Tünde

Benedek Ivett

Kovács Laura

Prága Emese

7.E

7.E

7.E

7.E

7.E

9.A

Pásztor Péter
Röplabda Megyei Döntõ VI.kcs

1.

Gulyás Ádám 12.C Pásztor Péter
 

Kovács Sándor 12.B  
 

Barócsi Ákos 12.B  
 

Tarr Balázs 12.B  
 

Sándor Dávid 9.B  
 

Vanczák Róbert 9.E  
 

Lehóczki Gergõ 11.A  
 

Dobos Zoltán 10.B  
 

     
Torna Megyei Összetett (Egyéni)

1.

Kondor Gergõ 11.A Seresné Trója Éva
Torna Megyei Döntõ

6

Kondor Gergõ 11.A Seresné Trója Éva
 

Kovács László 11.A  
 

Sólyomvári Levente 12.A  
 

Sólyomvári Bence 10.B  
 

Szabó Dávid 10.B  
 

     
 

5

Huszti Diána 10.E  
 

Rácz Nikolett 12.A  
 

Filkóházi Orsolya 11.A  
 

Muszka Rebeka 9.E  
 

Kurilla Tekla 10.C  
 

Szabó Nikolett 10.C  
 

     
Megyei Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia V.kcs

1.

Ládi Eszter 8.E Seresné Trója Éva
 

Kovács Zsófia 8.E  
 

Szabó Nikolett 10.C  
 

Seres Zsuzsanna 7.E  
 

2.

Kurilla Tekla 10.C  
 

Pelyák Petra 10.C  
 

Haraszti Anna 10.C  
 

Ládi Eszter 10.A  
Megyei Ritmikus Gimnasztika Diákolimpia VI. kcs.

2.

Kurilla Dorottya 12.C Seresné Trója Éva
 

Rácz Nikolett 12.A  
 

Kosztyó Vivien 9.E  
 

Oleszka Katinka 9.E  
 

     
Mezõ Ferenc Szellemi  Diákolimpia Megyei Döntõ

6.

Antal Laura

Rigó Jordán

Lõrincz Marcell

Földvári István

9.E

9.A

9.A

9.A

Seresné Trója Éva
 

10.

Antal Emese

Ládi Gergõ

Hocza Lilla

Vitéz Ágnes

12.A

11.A

11.A

12.A

 
 

     
Fekvenyomás Területi Döntõ

2.

Kakszi Tamás 12.A Móth Éva
 

2.

Kulcsár Szilveszter 12.E  
 

2.

Csorba Richárd 10.A  
 

1.

Turi Márk 12.A  
 

     
Kézilabda V.kcs Megyei Döntõ

3.

Batki Bence

Bessenyei Dávid

Tóth Álmos Dávid

Kovács Ádám

Dobó Dániel

Nagy-Gyõr Péter

Váradi Ádám

Tondora Alfonz

Garam Martin

Székely Bence

9.C

9.C

10.E

8.E

10.A

10.B

10.B

10

9.C

10.B

Kovács László
Városi Eredmények

Hely

Tanuló neve Osztály Felkészítõ tanár
Kosárlabda Városi Verseny

2.

Varga Péter Balázs 11.E Testnevelõk
 

Mezei Ádám 11.E  
 

Kovács Gábor 11.B  
 

Keczer Máté 11.B  
 

Dobos Zoltán 10.B  
 

     
Úszás Városkörnyéki Döntõ Gyorsúszás

1.

Polonkai Eszter 8.E Móth Éva
Gyorsúszás

2.

Oravecz Zsófia 7.E  
Mellúszás

1.

Polonkai Eszter 8.E  
Pillangóúszás

1.

Gencsi Dávid 8.E  
Hátúszás

1.

Gencsi Dávid 8.E  
6X50 Gyorsváltó

1.

Gencsi Dávid 8.E  
 

Balla Árpád 8.E  
 

Balla Máté 9.E  
 

Fóris Milán 8.E  
 

Rákos Ádám 8.E  
 

Vasas Dávid 9.E  
 

     
Kézilabda Városi Verseny Fiú

3.

Besenyei Dávid 9.C Kovács László
 

Batki Bence 9.C  
 

Dobó Dániel 10.A  
 

Váradi Ádám 10.B  
 

Garam Martin 9.C  
 

Tondora Alfonz 10.  
 

Hajdú Máté 11.A  
 

Tóth Álmos Dávid 10.E  
 

Nagy-Gyõr Péter 10.B  
Kézilabda Városi Verseny Leány

1.

Czakó Renáta 11.E Kovács László
 

Szabó Orsolya 11.E  
 

Viszlai Aida 11.A  
 

Szegõ Boglárka 11.C  
 

Matuscsák Nikolett 9.A  
 

Barna Beatrix 8.E  
 

Tóth Krisztina 11.C  
 

Sáfrányos Ágnes 12.E  
 

Kiss Eszter 12.C  
 

Vass Lilla 12.C  
 

Kulcsár Bianka 9.A  
 

Prága Emese 9.C  
 

Szûcs Kornélia 9.C  
Sakk Városkörnyéki Döntõ

1.

Rákos Ádám 8.E  
Kézilabda IV. kcs Városkörnyéki Döntõ

4.

Kovács Ádám 8.E Kovács László
 

Gencsi Dávid 8.E  
 

Minár Bence 9.A  
 

Rákos Ádám 8.E  
 

Kovács Gábor 8.E  
 

Keczer Bánk 8.E  
 

Fóris Milán 8.E  
 

Kõvári Botond 9.E  
 

Varga Zsolt 8.E  
 

     
Gyorskorcsolya Városi Döntõ

1.

Besenyei Dávid 9.C  
 

2.

Boza Ádám 12.A  
 

3.

Dobó Dániel 10.A  
  • Digitális Napló (DINA)
  • Menzarendelés
  • GroupWise
  • Étlap
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
  • Digitális napló.
  • Levelező rendszer.
evnyito_2017_kiemelt

Tanévnyitó ünneps

Értesítem tisztelt diákjainkat és a szülőket, hogy a tanévnyitó ünnepséget ...

Tankonyv_oszt_2017_kiemelt

Tankönyvosztás 201

Helyszín: Szalézi Szent Ferenc Gimnázium, 1-es terem Kedves Szülők! A 2017/18-as tanévre ...

Szilagyi_kiemelt

JAPSZI

Nincs két egyforma ember a világon. Sokan vannak, akik egy ...

erettsegi_2017_kiemelt

A 2017. évi érett

A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 123 végzős tanulói közép szintű ...

DSC_9310

„Tanévsirató”

Az utolsó tanítási nap: „Nem fog a kréta, nem fog ...