Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Gimnáziumunk eredményei

A sportversenyek eredményei a 2008 -2009-es tanévben

Országos eredmények

Verseny neve: Helyezés Név O.
WKF Karate DiákolimpiaOrszágos Döntõ 3. Répási József 13. A
3. Répási József 13. A
Gyorskorcsolya Országos Döntõ 7. Baglyos Vivien 8. E
5 Bessenyei Dávid 10. C
3. Bessenyei Dávid (váltó) 10 .C
7. Punk Enikõ 7. E
Sí Diákolimpia Országos Döntõ 3. Vanczák Róbert 10. E
8. Vanczák Péter 12. E

Megyei versenyek eredményei

Verseny neve: Helyezés Név O. Felkészítõ
Mezei futás 7. Polonkai Eszter 9. E
Polonkai Eszter 9. E
6. Gruik Bettina 9. C
Tanyi Ramóna 9.B
Bodnár Petra 9. E
Atlétika Csapatbajnokság magasugrás 9. Bessenyei Dávid 10.  C
Vanczák Róbert 10. E
Batki bence 10. A
Kõvári Botond 10. E
Ferenczi Norbert 10. A
Atlétika Csapatbajnokság 4X1500m váltó 11. Dobó Dániel 11. A
Csorba Richárd 11. A
Tóth Álmos Dávid 11. E
Székely Bence 11. A
Atlétika Csapatbajnokság 4X800m váltó 6. Gruik Bettina 9. B
Szabó Orsolya 12. E
Kõhalmi Boglárka 9. B
Tanyi Ramóna 9. C
Kézilabda V-VI. kcs. Fiú Megyei Döntõ 3. Dobó Dániel 11. A Kovács László
Kovács Ádám 9. E
Kovács Róbert 9. B
Tondora Alfonz 11. A
Garam Martin 10. C
Bessenyei Dávid 10. C
Tóth Álmos Dávid 11. E
Varga Zsolt 9. E
Gyenes Szabolcs 9. A
Székely Bence 11. A
Váradi Ádám 11. B
Hajdú Máté 12. A
Nagy-Gyõr Péter 11. B
Kézilabda V-VI. kcs. Leány Megyei Döntõ 4. Matuscsák Nikoletta 10. A Kovács László
Viszlai Aida 12. A
Barna Beatrix 9. E
Szûcs Kornélia 10. C
Tanyi Ramóna 9. C
Hegyi Dorina 9. A
Gruik Bettina 9. B
Tóth Krisztina 12. C
Kulcsár Bianka 10. A
Szegõ Boglárka 12. C
Szabó Orsolya 12. E
Czakó Renáta 12. E
Szellemi Diákolimpia Megyei Döntõ 6. Ládi Gergõ 12. A
Hocza Lilla 12. A
Antal Emese 13. A
Antal Laura 10. E
Úszás Megyei Döntõ 2. Polonkai Eszter 9. E
3. Polonkai Eszter 9. E
Polonkai Eszter 9. E
4. Oravecz Zsófia 8. E 4X50 gyorsváltó
Németh Janka 8. E
Punk Enikõ 7. E
Úszás Megyei Döntõ 13. Tóth Álmos 11. E 100m gyors
4. Rákos Ádám 9. E 100m mell
9. Pósa Roland 11. C 100m mell
2. Vanczák Róbert 10. E 100m hát
7. Tóth Álmos 11. E
Tóth Álmos 11. E
Vanczák Róbert 10. E 4X50 gyorsváltó
2. Nagy-Gyõr Péter 11. B
Rákos Ádám 9. E
Pósa Roland 11. C
2. Imre Ildikó 11. B 100m gyors
9. Orosz Dorina 9. E 100m mell
2. Imre Ildikó 11. B 100m hát
Imre Ildikó 11. B
7. Orosz Dorina 9. E 4X50 m gyorsváltó
Prága Emese 10. A
Váradi Gréta 10. E
4. Viszlai Aida 12. A 100m mell
3. Viszlai Aida 12. A 100m pillangó
Sakk Csapatbajnnokság Megyei Elõdöntõ 2. Kócsi Bence 10. B
Rákos Ádám 9. E
Magyar Dávid 9. B
Sándor Ákos 11. B
Torna Diákolimpia Megyei Döntõ 5. Kurilla Tekla 11. C Seresné Trója Éva
Muszka Rebeka 10. E
Dankó Krisztina 10. A
Szabó Nikolett 11. C
Huszti Diána 11. E
Rácz Nikolett 13. A
Sakk-egyéni Diákolimpia Megyei Döntõ 4. Sándor Ákos 11. B
6. Kócsi Bence 10. B
5. Rákos Ádám 9. E
8. Magyar Dávid 9. B
Sakk-csapat Diákolimpia Megyei Döntõ 3. Magyar Dávid 9. B
Sándor Ákos 11. B
Rákos Ádám 9. E
Kócsi Bence 10. B
Ritmikus Gimnasztika VI/B Megyei Döntõ 2. Kurilla Tekla 11. C Seresné Trója Éva
Ládi Eszter 11. A
Szabó Nikolett 11. C
Haraszti Annamária 11. C
Hartyán Zsófia 7. E
Ritmikis Gimnasztika VI/B Megyei Döntõ 3. Rácz Nikolett 13. A
Kosztyó Vivien 10. E
Oleszka Katinka 10. E
Seres Zsuzsanna 8. E
Ritmikus Gimnasztika V/B Megyei Döntõ 1. Kovács Zsófia 9. E
Ládi Edit 9. E
Szesze Kitti 9. B
Rostás Annamária 7. E
Kézilabda V-VI. kcs. Amatõr Fiú Megyei Döntõ 2. Dobó Dániel 11. A Kovács László
Kovács Ádám 9. E
Tondora Alfonz 11. A
Garam Martin 10. C
Bessenyei Dávid 10. C
Tóth Álmos Dávid 11. E
Varga Zsolt 9. E
Gyenes Szabolcs 9. A
Székely Bence 11. A
Váradi Ádám 11. B
Hajdú Máté 12. A
Nagy-Gyõr Péter 11. B
Nagy Alex 9. B
Kézilabda V-VI. kcs. Amatõr Leány Megyei Döntõ 1. Matuscsák Nikoletta 10. A Kovács László
Viszlai Aida 12. A
Barna Beatrix 9. E
Szûcs Kornélia 10. C
Tanyi Ramóna 9. C
Hegyi Dorina 9. A
Gruik Bettina 9. B
Tóth Krisztina 12. C
Kulcsár Bianka 10. A
Szegõ Boglárka 12. C
Szabó Orsolya 12. E
Czakó Renáta 12. E

Városi versenyek eredményei

Verseny neve: Helyezés Név O. Felkészítõ
Kézilabda V-VI. kcs. Fiú 1. Dobó Dániel 11. A Kovács László
Kovács Ádám 9. E
Kovács Róbert 9. B
Minár Bence 9. E
Tondora Alfonz 11. A
Garam Martin 10. C
Bessenyei Dávid 10. C
Tóth Álmos Dávid 11. E
Varga Zsolt 9. E
Gyenes Szabolcs 9. A
Úszás Diákolimpia 1. Polonkai Eszter 9. E gyorsúszás
1. Polonkai Eszter 9. E mellúszás
Polonkai Eszter 9. E
1. Németh Janka 8. E 4X50m váltó
Oravesz Zsófia 8. E
Punk Enikõ 7. E
Kézilabda V-VI. kcs. Leány 2. Matuscsák Nikoletta 10. A
Viszlai Aida 12. A
Barna Beatrix 9. E
Szûcs Kornélia 10. C
Tanyi Ramóna 9. C
Hegyi Dorina 9. A
Gruik Bettina 9. B
Tóth Krisztina 12. C
Kulcsár Bianka 10. A
Asztalitenisz 2. Menszátor-Héresz Lilla 12. C
Középiskolai Városi Úszóverseny 1. Viszlai Aida 12. A 100m mell
1. Viszlai Aida 12. A 100m pillangó
2. Polonkai Eszter 9. E 100m gyors
2. Polonkai Eszter 9. E 100m mell
4. Oravesz Zsófia 8. E 100m gyors
3. Oravesz Zsófia 8. E 100m mell
1. Imre Ildikó 11. B 100m gyors
1. Imre Ildikó 11. B 100m hát
3. Orosz Dorina 9. E 100m gyors
2. Orosz Dorina 9. E 100m hát
2. Tóth Álmos Dávid 11. E 100m gyors
1. Tóth Álmos Dávid 11. E 100m hát
5. Nagy-Gyõr Péter 11. B 100m gyors
3. Nagy-Gyõr Péter 11. B 100m hát
3. Pósa Roland 11. C 100m gyors
3. Pósa Roland 11. C 100m gyors
1. Pósa Roland 11. C
Nagy-Gyõr Péter 11. B 4X50m váltó
Imre Ildikó 11. B
Tóth Álmos Dávid 11. E
1. Oravesz Zsófia 8. E
Orosz Dorina 9. E 4X50m váltó
Viszlai Aida 12. A
Polonkai Eszter 9. E
Röplabda Városi Bajnokság fiú 2. Sándor Dávid 10. B
Dobos Zoltán 11. B
Csegény Roland 11. B
Csorba Richárd 11. A
Kõvári Viktor 12. B
Terdik Olivér 11. B
Nagy-Gyõr Péter 11.  B
Pál Levente 11.E
Kosárlabda Városi Verseny 1. Ferenczi Norbert 10. A
Kovács Gábor 9. E
Kõvári Botond 10. E
Berkes Zoltán 11. E
Gelecsák Tamás 10. E
Máté Márk Dominik 9. C
Markó Zsolt 12. A
Röplabda Városi Bajnokság leány 2. Baglyos Vivien 8. E
Nánássy Nikolett 10. A
Prága Emese 10. A
Szobonya Bernadett 9. C
Kapott Rita 7. E
Balázs Bernadett 11.E
Gyorskorcsolya 2. Punk Enikõ 7. E
2. Bessenyei Dávid 10. C
1. Baglyos Vivien 8. E
  • Digitális Napló (E-kréta)
  • Menzarendelés
  • GroupWise
  • Étlap
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
  • Digitális napló.
  • Levelező rendszer.
Nyilt_nap_kiemelt

NYÍLT NAP A SZALÉZ

Kedves Diákok és Szülők!  Gimnáziumunk 2017. október 18-án, szerdán 8:00 órától ...

Kerekpartura_2017_kiemelt

Élménybeszámoló

Iskolánk minden évben megrendezi az iskolai a Tisza-tó körüli bicikli ...

22331047_1920531131296457_675471699_n

Megismerni az ismere

2017. október 13-án 16.00-kor Schág Éva, a Ságvári Endre Gimnázium ...

Felv_elo_valt_kiemelt

Időpontváltozás !

  Tájékoztatjuk az érdeklődő általános iskolásokat, hogy a felvételi előkészítők kezdési ...

Majercsik_kiemelt

Festői tájak a Gim

2017. szeptember 26-án Majercsik János és Majercsikné Bierbaum Anna kiállítását ...