Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Sporteredmények

2010/2011-es tanév

Ságvári Endre Gimnázium

 

Országos Eredmények

Verseny Helyezés Névsor Megjegyzés
Sportlövő Diákolimpia

16

3.csapatban

13.

Szarka Áron

Szarka Áron

Balla Árpád

 
 

 

Röplabda leány VI. kcs Országos elődöntő

3.

Baglyos Vivien
Baráth Tünde
Benedek Ivett
Czimmer Betti
Dékány Eszter
Hevesi Vivien
Nánássy Nikolett
Rostás Réka
Szabados Szandra
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Varga Evelin
 
 

 

 

Röplabda fiú

Országos elődöntő

VI.kcs

 

4.

Angyal András
Csorba Richárd
Fóris Milán
Kiss Patrik
Kócsi Bence
Lukács Bence
Nagy Dávid
Nagy Tamás
Sándor Dávid
Toldi-Tóth Bence
Vanczák Róbert
 
Falmászás

10.

Máté Kamilla  
Alpesi sí

1.

Vanczák Róbert  
Gyorskorcsolya

2.

6.

6.

7.

6.

7.

9.

9.

11.

1.

1.

4.

4.

Sajó András

Sajó András

Tóth-Péter Fanni

Kékedi Evelin

Szobonya Réka

Szobonya Réka

Besenyei Dávid

Besenyei Dávid

Oravecz Zsófia

Kékedi Evelin

Tóth-Péter Fanni

Szobonya Réka

Oravecz Zsófia

Hosszútáv

Rövidtáv

Hosszútáv

Rövidtáv

Hosszútáv

Rövidtáv

Hosszútáv

Rövidtáv

Rövidtáv

Váltó

Váltó

Váltó

Váltó

 

 

Röplabda leány V. kcs Országos elődöntő

3.

Baglyos Vivien
Baráth Tünde
Benedek Ivett
Czimer Bettina
Dékány Eszter
Hevesi Vivien
Kovács Laura
Rostás Réka
Szabados Szandra
Tanyi Luca
 
 

 

 

 

Gyeplabda leány

Országos Döntő

6.

 

8.

 

Tanyi Ramóna

Szunyog Emese

Ládi Eszter

Varga Evelin

Fiszter Zsuzsanna

Ádám Dorottya

 

Baumgartner Zsuzsanna

Jancsurák Viktória

Dobos Zsanett

Kaulics Dóra

 
 

Gyeplabda fiú

Országos Döntő

5.

Dobó Dániel

Bulla Tamás

Domby Ádám

Csorba Richárd

Besenyei Dávid

 
 

Sakk Csapatbajnokság

Országos Döntő

5.

Sike Tamás

Kócsi Bence

Magyar Dávid

Rákos Ádám

Heidrich Máté

 
Úszó Országos Döntő

11.

Polonkai Eszter 100m mell
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kézilabda- Amatőr

Országos Döntő

4.

1.

Baumgartner Zsuzsanna Marica

Hajdú Zsófia

Hámori Cintia

Hegyi Dorina Elina

Kőhalmi Boglárka

Kulcsár Bianka

Matuscsák Nikolett

Prága Emese

Szűcs Kornélia

Tanyi Ramóna

Tóth Nikolett

Veres Vivien

 

Balogh Ákos
Besenyei Dávid
Dobó Ádám
Dobó Dániel
Garam Martin
Gyenes Szabolcs
Kovács Ádám
Pásztor Benjámin
Saláta Domonkos
Székely Bence
Tondora Alfonz
Varga Zsolt

 
Sífutó Diákolimpia

Országos Döntő

1.

1.

Brogli Réka

Brogli Réka

Rövidtáv

Rövidtáv

Mountain Bike Diákolimpia Országos Döntő

1.

 

Brogli Réka

 
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő

3.

Baglyos Vivien magasugrás
Sakk Egyéni Diákolimpia Országos Döntő

4.

20.

Heidrich Máté

Sike Tamás

 
Ritmikus Gimnasztika

Országos Döntő

 

3.

Gruik Bettina

Kovács Zsófia

Rostás Anna

Hartyán Zsófia

 
Ritmikus Gimnasztika

Országos Döntő

 

5.

Szesze Kitti

Seres Zsuzsanna

Kosztyó Vivien

Dankó Krisztina

Oleszka Katinka

 

 

 

Megyei Eredmények

Verseny Helyezés Névsor Felkészítő tanár
Atlétika Csapatbajnokság

4X800m

4.

Polonkai Eszter

Baglyos Vivien

Andók Regina

Mihalik Éva

 
Légpuska Csapatverseny

1.

Czenke Zoltán

Szarka Áron

Balla Árpád

 
Légpisztoly Csapatverseny

1.

Czenke Zoltán

Szarka Áron

Balla Árpád

 
Légpisztoly egyéni

2.

Balla Árpád  
Légpuska egyéni

3.

Szarka Áron  
 

 

 

 

 

Kézilabda VI.kcs fiú Megyei döntő

4.

Balogh Ákos
Besenyei Dávid
Deme Bence
Dobó Ádám
Dobó Dániel
Földi Ákos
Garam Martin
Gencsi Dávid
Gyenes Szabolcs
Kiss Márton Bence
Kovács Ádám
Pásztor Benjámin
Saláta Domonkos
Székely Áron
Székely Bence
Tondora Alfonz
Varga Zsolt
 
 

 

 

Röplabda leány Megyei döntő

VI.kcs

2.

 

Baglyos Vivien
Baráth Tünde
Benedek Ivett
Czimmer Betti
Dékány Eszter
Hevesi Vivien
Nánássy Nikolett
Rostás Réka
Szabados Szandra
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Varga Evelin
 
 

 

 

Röplabda fiú

Megyei döntő

VI.kcs

 

2.

Angyal András
Csorba Richárd
Fóris Milán
Kiss Patrik
Kócsi Bence
Lukács Bence
Nagy Dávid
Nagy Tamás
Sándor Dávid
Toldi-Tóth Bence
Vanczák Róbert
 
 

 

Kosárlabda fiú VI. kcs.

7.

Ferenczi Norbert
Gelecsák Tamás
Kovács Gábor
Kővári Botond
Máté Márk Dominik
Nagyszegi Bence
Péter Dávid
Pogány Csaba
Szabó Sándor
Tátrai Gyula
 
 

Szellemi Diákolimpia

Megyei döntő

7.

Hocza Balázs

Tanyi Dániel

Antal Laura

Lesinszki Lukács

 
Sífutó Diákolimpia Megyei döntő

1.

Brogli Réka  
Úszás

Megyei döntő

2.

4.

Brogli Réka

Brogli Réka

 
 

Sakk

Megyei döntő

1

3

4

9

Sike Tamás

Magyar Dávid

Rákos Ádám

Kócsi Bence

Heidrich Máté

 
 

Sakk Csapat

Megyei Döntő

1.

Sike Tamás

Magyar Dávid

Rákos Ádám

Kócsi Bence

Heidrich Máté

 
 

 

Röplabda V. kcs. fiú

Megyei döntő

3.

Angyal András
Balogh Balázs Péter
László Dániel
Lukács Bence
Magyar András
Nagy Tamás
Ríz Patrik
Schaffer Péter
Szentpéteri Ákos
Toldi-Tóth Bence
 
 

 

 

Röplabda V. kcs. leány

Megyei döntő

 

1.

Baglyos Vivien
Baráth Tünde
Benedek Ivett
Czimer Bettina
Dékány Eszter
Hevesi Vivien
Kovács Laura
Rostás Réka
Szabados Szandra
Tanyi Luca
 
 

 

Torna

Megyei döntő

5.

Tanyi Fanni

Seres Zsuzsanna

Kovács Zsófia

Gruik Bettina

Szesze Kitti

Dankó Krisztina

 
 

 

 

 

 

 

Kézilabda Amatőr

Leány

Megyei döntő

 

1.

Bartus Erika
Baumgartner Zsuzsanna
Hajdú Zsófia
Hámori Cintia
Hegyi Dorina Elina
Kőhalmi Boglárka
Kovács Fruzsina
Kulcsár Bianka
Matuscsák Nikolett
Prága Emese
Szűcs Kornélia
Tanyi Ramóna
Tóth Nikolett
Veres Vivien
 
 

 

 

 

 

Kézilabda Amatőr

Fiú

Megyei döntő

1.

Balogh Ákos
Besenyei Dávid
Dobó Ádám
Dobó Dániel
Garam Martin
Gyenes Szabolcs
Kovács Ádám
Pásztor Benjámin
Saláta Domonkos
Székely Bence
Tondora Alfonz
Varga Zsolt
 
 

 

 

 

Kézilabda V.kcs. fiú

Megyei döntő

4.

Balogh Ákos
Deme Bence
Dobó Ádám
Földi Ákos
Heidrich Máté
Kiss Márton Bence
Kovács Máté
Pásztor Benjámin
Saláta Domonkos
Székely Áron
Varga Zsolt
 
 

 

 

 

Kézilabda V.kcs leány

Megyei döntő

4.

Bak Zsuzsanna Viktória
Barna Beatrix
Bartus Erika
Baumgartner Zsuzsanna Marica
Hajdú Zsófia
Hámori Cintia
Hegyi Dorina Elina
Kovács Fruzsina
Magosi Mira Mirtill
Tóth Nikolett
Veres Vivien
 
 

 

 

RG Megyei döntő

3.

2.

Dankó Krisztina

Oleszka Katinka

Kosztyó Vivien

Szesze Kitti

 

Kovács Zsófia

Gruik Bettina

Rostás Annamária

Hartyán Zsófia

 
 

 

 

 

 

 

 

 

Úszás Megyei Döntő

1.

4.

6.

4.

6.

2.

6.

Polonkai Eszter

Polonkai Eszter

Orosz Dorina

Nagy Tamás

Nagy Tamás

 

Nagy Tamás

Gencsi Dávid

Csorba Richárd

Vanczák Róbert

Ferenczi Norbert

Makovics Ádám

 

Orosz Dorina

Polokai Eszter

Pecze Veronika

Váradi Gréta

100m mell

100m gyors

100m hát

100m hát

100m gyors

 

 

 

6X50m gyorsváltó

 

 

 

 

 

 

4X50 gyorsváltó

 

 

 

Röplabda Amatőr

Megyei Döntő

Fiú

2.

Angyal András
Csorba Richárd
Fóris Milán
Kiss Patrik
Kócsi Bence
László Dániel
Lukács Bence
Magyar András
Nagy Dávid
Nagy Tamás
Schaffer Péter
 
Atlétika Egyéni

Megyei Döntő

2.

1.

1.

3.

7.

4.

8.

8.

8.

Tanyi Ramóna

Baglyos Vivien

Baglyos Vivien

Magyar András

Gencsi Dávid

Polonkai Eszter

Andók Regina

 

Bódi Megyer

Bódi Hunor

Nagy Alex

Nemes Ferenc

 

Brogli Réka

Andók Regina

Polonkai Eszter

Hajdú Zsófia

100m futás

Magasugrás

Távolugrás

Súlylökés

Súlylökés

1500m futás

800m futás

 

 

4X400m

 

 

 

 

4X400m

 

 

 

 

 

Városi Eredmények

 

Verseny Helyezés Névsor Felkészítő tanár
 

 

Grundfoci

2.

Dobó Dániel

Gál Csaba

Kócsi Bence

Nagy Alex

Nagy Dávid

Pásztor Benjámin

Serényfalvi József

 
 

Teke

2.

Fiszter Zsuzsanna

Oleszka Katinka

Garam Martin

Besenyei Dávid

 
 

Teke

4.

Pecze Nikolett

Serényfalvi József

Dzsudzsák Dániel

Pogány Eszter

 
 

 

 

 

 

 

Kézilabda

 

2.

Balogh Ákos
Deme Bence
Dobó Ádám
Földi Ákos
Garam Martin
Gencsi Dávid
Gyenes Szabolcs
Kiss Márton Bence
Kovács Ádám
Pásztor Benjámin
Saláta Domonkos
Székely Áron
Varga Zsolt
 
 

 

 

 

Teremlabdarúgás

3.

Kócsi Bence

Nagy Alex

Dobó Dániel

Földvári István

Serényfalvi József

Nagy Dávid

Gál Csaba

Benkő Zsolt

Szopkó Roland

Pásztor Benjámin

 
 

 

 

Teremlabdarúgás

              4.

Lakatos Noémi

Dobos Zsanett

Hámori Cintia

Bartus Erika

Harkai Petra

Varga Fanni

Ábrahám Vivien

Szabó Renáta

Dányi Kinga

 
 

 

Sakk

3.

4.

1.

2.

Sike Tamás

Magyar Dávid

Heidrich Máté

Rákos Ádám

 
 

 

 

 

Röplabda fiú

2.

Angyal András
Csorba Richárd
Fóris Milán
Kiss Patrik
Kócsi Bence
Lukács Bence
Nagy Dávid
Nagy Tamás
Sándor Dávid
Toldi-Tóth Bence
Vanczák Róbert
 
 

 

 

 

Röplabda leány

2.

Baglyos Vivien
Baráth Tünde
Benedek Ivett
Czimmer Betti
Dékány Eszter
Hevesi Vivien
Nánássy Nikolett
Rostás Réka
Szabados Szandra
Szomolya Bernadett
Tanyi Luca
Varga Evelin
 
 

 

 

Kézilabda

1.

Bak Zsuzsanna Viktória
Bartus Erika
Baumgartner Zsuzsanna Marica
Hajdú Zsófia
Hámori Cintia
Hegyi Dorina Elina
Hoppa Alexandra
Kovács Fruzsina
Magosi Mira Mirtill
Tóth Nikolett
Tóth-Péter Fanni
Veres Vivien
 
 

 

Gyorskorcsolya

1.

1.

2.

1.

2.

2.

Tóth-Péter Fanni

Sajó András

Kékedi Evelin

Szobolya Réka

Markovics Gréta

Besenyei Dávid

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Úszás

Városi Diákolimpia

1.

1.

1.

2.

3.

1.

2.

1.

2.

1.

1.

2.

1.

2.

3.

1.

2.

1.

Brogli Réka

Brogli Réka

Nagy Tamás

Csorba Richárd

Makovics Ádám

Polonkai Eszter

Orosz Dorina

Ferenczi Norbert

Rákos Ádám

Polonkai Eszter

Nagy Tamás

Salamon Imre

Orosz Dorina

Németh Eszter

Pecze Veronika

Nagy Tamás

Ferenczi Norbert

Makovics Ádám

Magyar András

 

Csorba Richárd

Rákos Ádám

Gencsi Dávid

Salamon Imre

 

Polonkai Eszter

Orosz Dorina

Váradi Gréta

Németh  Eszter

Gyors

Mell

Gyors

Gyors

Gyors

Gyors

Gyors

Mell

Mell

Mell

Hát

Hát

Hát

Hát

Hát

 

 

4X50m gyorsváltó

 

 

 

4X50m gyorsváltó

 

 

 

 

4X50m gyorsváltó

 

 

 

 

Játékos sor- és váltóverseny

2.

Kovács Zsófia

Szesze Kitti

Varga Evelin

Hangó Dóra

Varga Evelin

Ferenczi Norbert

Nagy Attila

Besenyei Dávid

Domby Ádám

Müller  Tibor

 
  • Digitális Napló (DINA)
  • Menzarendelés
  • GroupWise
  • Étlap
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
  • Digitális napló.
  • Levelező rendszer.
DSC_9310

„Tanévsirató”

Az utolsó tanítási nap: „Nem fog a kréta, nem fog ...

Foegyhazmegyei_kiemelt

Tanévzáró Te Deum

Tanévzáró szentmisére hívta az Egri Főegyházmegye területén működő katolikus intézmények ...

Romai_vakacio_kiemelt

Római vakáció 201

Sokan álmodozunk arról, hogy eljutunk Rómába, de hogy ilyen fiatalon ...

Lengyel_R_kituntetese_kiemelt

Polgármesteri dics

A 2017. évi városi pedagógusnapon Lengyel Rózsa, a Szalézi Szent Ferenc ...

rg_2017_kiemelt

SZALÉZIS GYŐZELEM!

Ritmikus Gimnasztika Országos Diákolimpia verseny volt 2017.05.28-án Somogyjádon. Az V-VI.kcs-os ...