Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Szakács Eszter 10. osztályos diákunk a KIDS országos tornaverseny ezüstérmese

Szakács Eszter, a Szalézi Szent Ferenc Gimnázium 10.D osztályos tanuló a tornacsapat kiválósága. Három éve rendszeresen versenyez a gimnázium színeiben. A Katolikus Iskolák Diáksport Országos Tornaversenyén Budapesten csapatban és egyéniben is képviselte iskolánkat. A talajgyakorlata sikerült a legjobban, amelyben a kötelező elemeken kívül plusz elemeket is bemutatott. Az egyéni összetett versenyben országos második helyen végzett! Gratulálunk neki!

A Katolikus Iskolák Diáksport Országos Tornaverseny 2018. március 3-án Budapesten került megrendezésre. IV. és V-VI. korcsoportban is versenyeztek a gimnazista tornász lányok. A fiatalabbaknak ez volt az első országos versenyük, amely már önmagában nagy kihívás volt a kezdő tornász diákoknak. Az V-VI. korosztály már rutinosan versenyzett. A IV. korosztályos csapat XI. helyezett lett. A V-VI. kcs-os leányok IV. helyen végeztek.

Az V-VI. kcs. csapattagok: Haraszti Liliána, Kovács Nikolett, Orehovszki Lili, Mihalik Janka, Simkó Andrea, Szakács Eszter. A IV. korcsoport csapattagjai: Csépke Krisztina, Nagy Zsófia, Kovács Mirjam, Békési Luca, Szarka Réka, Hágen Tekla. A csapatok felkészítő tanára Seresné Trója Éva tanárnő volt.

Seresné Trója Éva Trója Éva

felkészítő tanár

admin On március - 12 - 2018

Categories

Hírek, Kiemelt, Sport

Tags

Related Posts

 • No related posts found

Comments are closed.

 • Digitális Napló (E-kréta)
 • Menzarendelés
 • LanguageCert
 • Jó reggelt!
 • Facebook
 • Youtube
 • RSS

Alkalmazások

 • Menüválasztás!!!
 • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
 • Digitális napló.
 • Angol nyelvvizsga vizsgahely
 • Jelentkezés fogadóórára
slampoetry_kb_kiemelt

Fiatalság, történ

Június 14-én, csütörtökön este 19 órától került megrendezésre a „Slam ...

Aranydiploma 2018-ba

Kiss László magyar-történelem szakos középiskolai tanár, iskolánk aranydiplomás pedagógusa   Kiss László tanár ...

ped_nap_kiemelt

Polgármesteri dics

Örömmel értesítjük a kollégákat, a tanítványokat, a szülőket, hogy Schottnerné Szabó ...

erseki_tanevzaro_2018_kiemelt

Érseki tanévzáró

2018. június 12-én tanévzáró szentmisére hívta Ternyák Csaba érsek atya ...

rg-diakolimpia_kiemelt

Egy álom teljesült

... azzal, hogy a Ritmikus Gimnasztika diákolimpiai döntő Kazincbarcikán került ...