Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

25. Jubileumi Közgyűlését tartotta meg 2018. november 24-én a Katolikus Iskolák Diák Sport Szövetsége Budapesten. Az ünnepi ülést a Sapientia Hittudományi Főiskola Dísztermében rendezték meg.

A KIDS 1993. október 30-án alakult meg 20 katolikus iskola részvételével. Ezen esemény alkalmából Török Csaba atya, a KIDS elnöke méltatta az elődöket és életműdíj kitüntetéseket adott át. A rendezvényen a gödöllői Szent Imre Katolikus Gimnázium tanulói néptánc bemutatóval léptek fel.

A közgyűlésen elismerték a katolikus sportban országosan legjobban szereplő iskolák és pedagógusok munkáját. A tanulókat, csapatokat a versenyekre felkészítő pedagógusokat két kategóriában ismerték el, a tavalyi munkájuk alapján legjobb felkészítők és az évek óta legeredményesebb felkészítők kategóriában szólították ki a díjazottakat. Az elismeréseket Török Csaba atya elnök adta át.

A tavalyi év legjobb felkészítői között iskolánk tanárai közül elismerést kapott Pásztor Péter testnevelőtanár. Az elmúlt évek legjobb felkészítő pedagógusai között Seresné Trója Éva testnevelő kapott elismerést. Gratulálunk az elismerésükhöz és további sikeres felkészítést kívánunk!

Kazincbarcika, 2018. november 27.

Petróczi Gábor
igazgató

admin On november - 28 - 2018

Categories

Hírek, Kiemelt, Mi történt?

Tags

Related Posts

 • No related posts found

Comments are closed.

 • Digitális Napló (E-kréta)
 • Menzarendelés
 • LanguageCert
 • Jó reggelt!
 • Facebook
 • Youtube
 • RSS

Alkalmazások

 • Menüválasztás!!!
 • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
 • Digitális napló.
 • Angol nyelvvizsga vizsgahely
 • Jelentkezés fogadóórára
Ropi_megyei_2018_kiemelt

Megyei diákolimpia

  A 2018/19-es tanév röplabda V-VI. korcsoportos fiú diákolimpiai bajnokság ...

Kb_tuzok_2018_kiemelt

Modern és tradicion

Neszádeliné Kállai Mária, népi iparművész, a Népművészet Mestere nyitotta meg ...

Jelenkez_kiemelt

Jelentkezési határ

Azok, akik iskolánkba szeretnének jelentkezni, mindenképpen juttassák el jelentkezési lapjaikat ...

Palyazat_igazgatoi_kiemelt

Pályázati felhív

A Don Bosco Szalézi Társasága által létrehozott Szalézi Intézmény Fenntartó ...

KIDS_elismeres_kiemelt

Iskolánk testnevel

25. Jubileumi Közgyűlését tartotta meg 2018. november 24-én a Katolikus ...