Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium dolgozói szeretettel várják 2020/21-es tanévtől a kazincbarcikai és környékbeli általános iskolák jelenlegi 8. osztályos és 6. osztályos tanulóit.

Ha megírtad a központi írásbeli felvételit, és még mindig nem vagy biztos abban, hogy hova szeretnél menni, van időd újra átgondolni a jelentkezéseket. Ha szeretnéd tudni, hogy milyen osztályokat indítunk, kattints az alábbi képre:

A döntésnél fontos, hogy minden szempontot megvizsgálj: milyen előnyökkel és hátrányokkal jár, ha ezt vagy azt az iskolát választod. Minden szempontot nem tudok, de ha ide kattintasz, összegyűjtöttem néhány olyan gondolatot, amely talán segít abban, hogy helyes döntést hozzál.

Sokan azt gondolják, hogy a gimnázium csak a tanulásról szól. Nyilván az sem az utolsó, de mi tudjuk, hogy ez az időszak meghatározó egy fiatal életében, ezért igyekszünk olyan programokat kínálni, amelyek felejthetetlenné teszik ezt a 7, 6, 5 vagy négy évet. Talán az sem véletlen, hogy a mostani tanáraink közül legalább a fele ebben az iskolában végzett, és tanítani is ide jött vissza. És hogy pontosan mi van emögött? Kattints ide, és olvashatsz róla!

Az iskolánk egyházi, mégpedig a katolikus egyházon belül 150 éve Bosco Szent János által alapított Szalézi Társaság fenntartásban van. A rend alapvető célja a tanulók nevelése és oktatása, és ezt úgy éri el, hogy tanáraink és a szerzetesek végigkísérnek, segítenek. Ha szeretnél többet tudni, itt találhatsz még információt.

Ha valódi adatokat szeretnél látni a továbbtanulási mutatókra, nézz rá erre az oldalra, illetve a nyelvvizsga eredményeinkről itt olvashatsz.

Végül még itt találhatsz néhány egyéb érvet, hogy miért is jó döntés a mi iskolánkat választani.

Tanulni mindenhol kell, de lehet úgyis, hogy csak arról szól az életed, vagy részese lehetsz egy gazdag hagyománnyal rendelkező, a világ 130 országában található, nemzetközi családnak, ahol a mindennapi munka mellett van lehetőség sportra, kulturális és lelki programokra, missziókban és számtalan más programban való részvételre.

Várunk téged is a csapatunkba!

Balla Árpád On február - 9 - 2020

Categories

Gimi, Hírek, Kiemelt

Tags

Related Posts

 • No related posts found

Comments are closed.

 • Digitális Napló (E-kréta)
 • Menzarendelés
 • LanguageCert
 • Gimnáziumi fórum
 • Facebook
 • Youtube
 • RSS

Alkalmazások

 • Menüválasztás!!!
 • Gimnáziumi fórum
 • Digitális napló.
 • Angol nyelvvizsga vizsgahely
 • Jelentkezés fogadóórára
 • Menő menza a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban:
  Kattintson a képre ! Menő menza a Szalézi Szent Ferenc Gimnáziumban

rendkivuli

COVID -19 - újabb s

A járvány terjedésének, valamint az iskola ideiglenes bezárásának és az ...

IMG_20200317_122810

Ilyen még nem volt

Sajnos a vírusveszély miatt nem tudjuk az iskolában megtartani a ...

egeszsegugyi-maszk-75-times-95-cm-3-retegu

Fontos információ

Kérek minden szülőt és tanulót, hogy az alábbi információt olvassa ...

szalezi_felirat

Menzások figyelem!

Az október havi menzát ma reggel nyolctól szeptember 27. 24.00-ig ...

sddefault

Ilyen még nem volt

Figyelem! A korlátozás itt is érvényes, az udvaron is tartani ...