Logó

Szalézi Szent Ferenc Gimnázium

3700 Kazincbarcika, Jószerencsét út 2.

Gimnáziumunk eredményei

1. A tanulmányi versenyek eredményei a 2010-2011-es tanévben (2011 februárjával bezárólag)

Országos eredmények

Verseny neve: Helyezés Név Felkészítő
OKTV 2. forduló matematika Bálint Márton Vajda Gyula
OKTV 2. forduló angol nyelv Bálint Márton Halász Mónika

Megyei versenyek

Verseny neve: Helyezés Név Felkészítő
Bolyai Matematika Csapatverseny 5. Harsányi Nóra Tokárné Bányai Marianna
Kutas Kristóf
Sajó András
Szabó Johanna
10. Magosi Mira
Máté Kamilla
Mikó Fanni
12. Mecs Kinga
Orosz Alexandra
Szolnoki Bella
Zippenfénig Luca

Városi versenyek

Verseny neve: Helyezés Név Felkészítő
Angol nyelvû szavalóverseny 4. Pásztor Gabriella 8.E Halász Mónika

 

2. A sportversenyek eredményei a 2010 -2011-es tanévben

Országos eredmények

Verseny Helyezés Név Egyebek
Sportlövõ Diákolimpia 16

3. csapatban

13.

Czenke Zoltán

Szarka Áron

Balla Árpád

Sportlövő  Országos Bajnokság 1. helyezés Czenke Zoltán

Szarka Áron

Balla Árpád

 

Röplabda leány VI. kcs Országos elõdöntõ 3. Baglyos Vivien

Baráth Tünde

Benedek Ivett

Czimmer Betti

Dékány Eszter

Hevesi Vivien

Nánássy Nikolett

Rostás Réka

Szabados Szandra

Szomolya Bernadett

Tanyi Luca

Varga Evelin

Röplabda fiú

Országos elődöntő

VI.kcs

4. Angyal András

Csorba Richárd

Fóris Milán

Kiss Patrik

Kócsi Bence

Lukács Bence

Nagy Dávid

Nagy Tamás

Sándor Dávid

Toldi-Tóth Bence

Vanczák Róbert

Falmászás 10. Máté Kamilla
Alpesi sí 1, Vanczák Róbert
Gyorskorcsolya 2.

6.

6.

7.

6.

7.

9.

9.

11.

1.

1.

4.

4.

Sajó András

Sajó András

Tóth-Péter Fanni

Kékedi Evelin

Szobonya Réka

Szobonya Réka

Besenyei Dávid

Besenyei Dávid

Oravecz Zsófia

Kékedi Evelin

Tóth-Péter Fanni

Szobonya Réka

Oravecz Zsófia

Hosszútáv

Rövidtáv

Hosszútáv

Rövidtáv

Hosszútáv

Rövidtáv

Hosszútáv

Rövidtáv

Rövidtáv

Váltó

Váltó

Váltó

Váltó

Megyei versenyek eredményei

Verseny Helyezés Névsor Egyebek
Atlétika Csapatbajnokság

4X800m

4. Polonkai Eszter

Baglyos Vivien

Andók Regina

Mihalik Éva

Légpuska Csapatverseny 1. Czenke Zoltán

Szarka Áron

Balla Árpád

Légpisztoly Csapatverseny 1. Czenke Zoltán

Szarka Áron

Balla Árpád

Légpisztoly egyéni 2. Balla Árpád
Légpuska egyéni 3. Szarka Áron
Kézilabda VI.kcs fiú megyei döntõ 4. Balogh Ákos

Besenyei Dávid

Deme Bence

Dobó Ádám

Dobó Dániel

Földi Ákos

Garam Martin

Gencsi Dávid

Gyenes Szabolcs

Kiss Márton Bence

Kovács Ádám

Pásztor Benjámin

Saláta Domonkos

Székely Áron

Székely Bence

Tondora Alfonz

Varga Zsolt

Röplabda leány Megyei döntõ

VI.kcs

2. Baglyos Vivien

Baráth Tünde

Benedek Ivett

Czimmer Betti

Dékány Eszter

Hevesi Vivien

Nánássy Nikolett

Rostás Réka

Szabados Szandra

Szomolya Bernadett

Tanyi Luca

Varga Evelin

Röplabda fiú

Megyei döntõ

VI.kcs

2. Angyal András

Csorba Richárd

Fóris Milán

Kiss Patrik

Kócsi Bence

Lukács Bence

Nagy Dávid

Nagy Tamás

Sándor Dávid

Toldi-Tóth Bence

Vanczák Róbert

Kosárlabda fiú VI. kcs. 7. Ferenczi Norbert

Gelecsák Tamás

Kovács Gábor

Kõvári Botond

Máté Márk Dominik

Nagyszegi Bence

Péter Dávid

Pogány Csaba

Szabó Sándor

Tátrai Gyula

Szellemi Diákolimpia 7. Hocza Balázs

Tanyi Dániel

Antal Laura

Lesinszki Lukács

Sífutó Diákolimpia Megyei Döntõ 1. Brogli Réka
Úszás Megyei Döntõ 2.

4.

Brogli Réka

Brogli Réka

Sakk

Megyei Döntõ

1

3

4

9

Sike Tamás

Magyar Dávid

Rákos Ádám

Kócsi Bence

Heidrich Máté

Sakk Csapat

Megyei Döntõ

1. Sike Tamás

Magyar Dávid

Rákos Ádám

Kócsi Bence

Heidrich Máté

Röplabda V. kcs. fiú

Megyei Döntõ

3. Angyal András

Balogh Balázs Péter

László Dániel

Lukács Bence

Magyar András

Nagy Tamás

Ríz Patrik

Schaffer Péter

Szentpéteri Ákos

Toldi-Tóth Bence

Röplabda V. kcs. leány

Megyei Döntõ

1. Baglyos Vivien

Baráth Tünde

Benedek Ivett

Czimer Bettina

Dékány Eszter

Hevesi Vivien

Kovács Laura

Rostás Réka

Szabados Szandra

Tanyi Luca

Torna megyei döntõ 5. Tanyi Fanni

Seres Zsuzsanna

Kovács Zsófia

Gruik Bettina

Szesze Kitti

Dankó Krisztina

Kézilabda Amatõr

Leány

1. Bartus Erika

Baumgartner Zsuzsanna

Hajdú Zsófia

Hámori Cintia

Hegyi Dorina Elina

Kõhalmi Boglárka

Kovács Fruzsina

Kulcsár Bianka

Matuscsák Nikolett

Prága Emese

Szûcs Kornélia

Tanyi Ramóna

Tóth Nikolett

Veres Vivien

Kézilabda Amatõr

Fiú

1. Balogh Ákos

Besenyei Dávid

Dobó Ádám

Dobó Dániel

Garam Martin

Gyenes Szabolcs

Kovács Ádám

Pásztor Benjámin

Saláta Domonkos

Székely Bence

Tondora Alfonz

Varga Zsolt

Városi versenyek eredményei

Verseny Helyezés Név Egyebek
Grundfoci 2. Dobó Dániel

Gál Csaba

Kócsi Bence

Nagy Alex

Nagy Dávid

Pásztor Benjámin

Serényfalvi József

Teke 2. Fiszter Zsuzsanna

Oleszka Katinka

Garam Martin

Besenyei Dávid

Teke 4. Pecze Nikolett

Serényfalvi József

Dzsudzsák Dániel

Pogány Eszter

Kézilabda 2. Balogh Ákos

Deme Bence

Dobó Ádám

Földi Ákos

Garam Martin

Gencsi Dávid

Gyenes Szabolcs

Kiss Márton Bence

Kovács Ádám

Pásztor Benjámin

Saláta Domonkos

Székely Áron

Varga Zsolt

Teremlabdarúgás 3. Kócsi Bence

Nagy Alex

Dobó Dániel

Földvári István

Serényfalvi József

Nagy Dávid

Gál Csaba

Benkõ Zsolt

Szopkó Roland

Pásztor Benjámin

Teremlabdarúgás 4. Lakatos Noémi

Dobos Zsanett

Hámori Cintia

Bartus Erika

Harkai Petra

Varga Fanni

Ábrahám Vivien

Szabó Renáta

Dányi Kinga

Sakk 3.

4.

1.

2.

Sike Tamás

Magyar Dávid

Heidrich Máté

Rákos Ádám

Röplabda fiú 2. Angyal András

Csorba Richárd

Fóris Milán

Kiss Patrik

Kócsi Bence

Lukács Bence

Nagy Dávid

Nagy Tamás

Sándor Dávid

Toldi-Tóth Bence

Vanczák Róbert

Röplabda leány 2. Baglyos Vivien

Baráth Tünde

Benedek Ivett

Czimmer Betti

Dékány Eszter

Hevesi Vivien

Nánássy Nikolett

Rostás Réka

Szabados Szandra

Szomolya Bernadett

Tanyi Luca

Varga Evelin

Kézilabda 1. Bak Zsuzsanna Viktória

Bartus Erika

Baumgartner Zsuzsanna Marica

Hajdú Zsófia

Hámori Cintia

Hegyi Dorina Elina

Hoppa Alexandra

Kovács Fruzsina

Magosi Mira Mirtill

Tóth Nikolett

Tóth-Péter Fanni

Veres Vivien

Gyorskorcsolya 1.

1.

2.

1.

2.

2.

Tóth-Péter Fanni

Sajó András

Kékedi Evelin

Szobolya Réka

Markovics Gréta

Besenyei Dávid

Úszás

Városi Diákolimpia

1.

1.

1.

2.

3.

1.

2.

1.

2.

1.

1.

2.

1.

2.

3.

 

 

1.

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

1.

Brogli Réka

Brogli Réka

Nagy Tamás

Csorba Richárd

Makovics Ádám

Polonkai Eszter

Orosz Dorina

Ferenczi Norbert

Rákos Ádám

Polonkai Eszter

Nagy Tamás

Salamon Imre

Orosz Dorina

Németh Eszter

Pecze Veronika

Nagy Tamás

Ferenczi Norbert

Makovics Ádám

Magyar András

 

Csorba Richárd

Rákos Ádám

Gencsi Dávid

Salamon Imre

 

Polonkai Eszter

Orosz Dorina

Váradi Gréta

Németh  Eszter

Gyors

Mell

Gyors

Gyors

Gyors

Gyors

Gyors

Mell

Mell

Mell

Hát

Hát

Hát

Hát

Hát

 

 

4X50m gyorsváltó

 

 

 

4X50m gyorsváltó

 

 

 

 

4X50m gyorsváltó

 

Játékos sor- és váltóverseny 2. Kovács Zsófia

Szesze Kitti

Varga Evelin

Hangó Dóra

Varga Evelin

Ferenczi Norbert

Nagy Attila

Besenyei Dávid

Domby Ádám

Müller  Tibor

  • Digitális Napló (E-kréta)
  • Menzarendelés
  • LanguageCert
  • Jó reggelt!
  • Facebook
  • Youtube
  • RSS

Alkalmazások

  • Menüválasztás!!!
  • Szalézi Szent Ferenc Gimnázium -- Jó reggelt ! -- műsorai.
  • Digitális napló.
  • Angol nyelvvizsga vizsgahely
IMG_20171209_131550

Egy ugrással közel

[caption id="attachment_15171" align="alignleft" width="157" caption="Várakozás"][/caption] 2017. december 09. egy új fejezet ...

folt_hatan_2017_kiemelt

Folt Hátán - Folt

2017. december 5-én Karácsonyi dekorációk címmel nyílt kiállítás a Gimi ...

szalagavato_2017_kiemelt

Szalagavató a Szal

A Szalézi Szent Ferenc Gimnázium végzős diákjai számára 2017. december ...

Hangverseny a Szalé

  A hangversenyek minden tanévben fontos szerepet töltenek be a ...

felveteli_kiemelt

Egységes írásbeli

2018. január 20-án, szombaton kerül sor országszerte a középiskolai írásbeli ...